keramická dílna u vás

Projekt keramická dílna u vás umožňuje školským institucím i dalším spolkům nabídnout keramické tvoření i v podmínkách, kde nelze zřídit keramickou dílnu.

Je to tak jednoduché, že začněte tvořit už zítra.

Jak to funguje

Vyberte si projekt, který se vám hodí  v sekci CHYTRÁ KERAMICKÁ DÍLNA v eshopu

objednejte ho   obdržíte balíček, ve kterém naleznete vše, co potřebujete  tvořte!

  • Široká nabídka projektů - vyberete si takový, jaký potřebujete (podle tématiky, ceny, velikosti výrobku)
  • Velmi příznivé ceny už od jednoho kusu, speciální slevy pro větší skupiny
  • Dostanete pouze to, co spotřebujete při tvoření a neplýtváte materiálem
  • Šetříte čas
  • Experimentujte! Projekt si můžete libovolně rozšířit a upravit. Naučte se techniky, které vám rozšíří portfolio na akreditovaných kurzech 

 

Proč ne klasickou keramickou dílnu

A proč ne?! Chytrá keramická dílna není plnohodnotné nahrazení keramické dílny. Je určena těm, kteří musí svůj čas dělit mezi více aktivit, nemají k dispozici vyšší vstupní investici na vybavení dílny a nebo jednoduše nejsou připraveni na pokusy a omyly práce se sypkými glazurami.

No ale...

...nemáte pec? Pronajměte si ji od nás, třeba jen na jeden semestr. Nebo si nechte keramiku vypálit ve spolupracujících dílnách.

...nemáte na práci vyhrazený prostor? Tvořte přímo ve třídě nebo kanceláři. Všechno, s čím budete pracovat je netoxické a jednoduše vodou omyvatelné.

...některé projekty jsou dražší. Zkuste si spočítat, kolik by Vás stálo založení vlastní keramické dílny a věřte, že s námi můžete být dlouhodobě v klidu. A to nebereme v potaz čas ušetřený vymýšlením projektů, prostor potřebný pro dílenské věci a vodopády slz u výrobků se špatně namíchanou sypkou glazurou.

...nemám to vyzkoušené. Neradi riskujete? Podívejte se na projekty ♥♥♥, vyberte si váš srdcový a objednejte jen jeden kus na vyzkoušení.

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...